Vrátíme vám oslnivý úsměv

Chcete zpátky svůj oslnivý úsměv a zářivě bílé zuby? Vyzkoušejte v naší ordinaci bělení Opalescence!

Barva vašich zubů už není tím, čím bývala? Jejich bílá barva, na kterou jste byli tak pyšní, je pryč? Za nežádoucí zbarvení chrupu může často pití kávy, čaje a červeného vína. Nevadí, máme pro vás řešení. Bělení zubů profesionálem je rychlá, účinná, bezpečná a cenově dostupná metoda, jak váš chrup zbavit nežádoucího zabarvení a pigmentů.

V naší stomatologické ordinaci používáme bělení Opalescence. Každá z jeho 4 fází trvá 15 až 20 minut. V prvních třech etapách vám aplikujeme účinný bělicí gel. Poslední čtvrtou fází je fluoridace zubu, která pomáhá zklidnit zubní sklovinu zubu.

Před bělením zubů doporučujeme dentální hygienu. Proč? Po důkladném vyčištění dosáhneme při bělení vašich zubů co nejlepšího výsledku.

A domů od nás neodejdete s prázdnou. Po bělení dostanete bělicí zubní pastu jako dárek. A nabídneme vám prostředky pro domácí bělení zubů, které ještě vylepší a zafixují výsledek bělení, které jste absolvovali v naší ordinaci.

V některých případech může být domácí bělení klidně i alternativou k našemu profesionálnímu bělení přímo v ordinaci. Uděláme vám otisky a během několika dnů vám zhotovíme individuální nosič. Na něj budete doma nanášet účinný gel, který si u nás zakoupíte. Výsledky bělení se dostaví za 2 až 3 týdny.

POZOR, AKCE: Právě nyní se můžete v naší ordinaci objednat na bělení za 4.500 Kč. A dostanete od nás jako dárek bělicí zubní pastu. Balíček pro domácí bělení vás vyjde na 4.000 Kč.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže (při online rezervaci sleva až 10%).
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Přidat komentář