Úsměv boří hranice a otevírá brány

Estetická stomatologie vám vrchovatě dopřeje to, co vám nenadělila příroda, nebo ubral věk. Funkční a krásný úsměv, na kterém v dnešní době záleží víc než kdy předtím. U nás vám ho vykouzlíme!

Ano, moderní doba na vás klade stále více požadavků. Zdravý a dobře vypadající úsměv mezi ně patří. Právě úsměv je tím, co otevírá brány, pomáhá při hledání nové práce, lásky i zákazníků.

První dojem je prostě důležitý a pěkný úsměv je jeho nedílnou součástí. V osobním i v profesionálním životě. Prvním, co na jiných vnímáte, je obličej. Především oči a zuby. A nikdo si nechce pokazit pracovní nebo osobní štěstí úsměvem plným mezer a nevábnou žlutou nebo šedou barvou 🙂

U nás si hravě poradíme s každým problémem. Někdy to bude trvat déle, někdy kratší dobu. Záleží, zda na vylepšení bude stačit „jen“ profesionální dentální hygiena, nebo bude třeba vypomoct zubům vybělením, nebo dokonce chirurgickým zákrokem, na jehož konci je korunka, fazeta, implantát, nebo moderní protetika. Pokud hodně spěcháte, korunky děláme klidně i na počkání.

Vždy platí, že váš úsměv bude nejen kosmeticky a esteticky dokonalý co do barvy a tvaru zubů, ale že chrup bude plně funkční.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci, kde porovnáme vaše představy a naše možnosti. Dozvíte se vše o časové, estetické a finanční náročnosti. U větších výkonů se naši stálí klienti mohou těšit na zajímavé slevy. Rádi vám vyjdeme vstříc i léčbou na splátky, o které se více dozvíte zde.

Přidat komentář