S rajským plynem bez obav a bez bolesti

Ošetření u zubaře s rajským plynem

Máte nervy nadranc a nemůžete spát jen kvůli tomu, že vás čeká návštěva zubaře, možná dokonce s dítětem? Už nemusíte! Konec strachu a případným scénám rázně udělá „uklidňovadlo a tišidlo“ Entonox, známější jako rajský plyn. Od začátku července nově i v naší ordinaci.

Entonox je směs plynů, kde polovinu tvoří oxid dusný (rajský plyn) a druhou polovinu kyslík. Proč sebe nebo dítě před zákrokem zklidnit právě jím? Snadno se podává, jeho účinek nastupuje rychle, po skončení inhalace se rychle odbourává z těla a člověk může úplně normálně fungovat.

Navíc je vhodný i pro ty z vás, kdo trpíte běžnými chorobami jako je vysoký tlak, alergie nebo třeba poruchy štítné žlázy. Naopak pro ty, kdo jste po operaci srdce a trpíte nedostatkem vitaminů B, vhodný není.

A jak to vlastně funguje? Plyn vdechujete přes inhalační masku a dávkuje se nádechovým ventilem. U malých dětí, které nezvládnou jednotlivé nádechy, se používá souvislý průtok.

Oxid dusný, tedy rajský plyn, v Entonoxu snižuje vnímání bolesti, zvyšuje práh bolesti, uvolňuje a lehce tiší. V průměru k tomu stačí asi 10 vdechnutí. A zhruba za 15 minut po skončení inhalace můžete bez obav odejít domů a po půlhodině klidně můžete řídit auto.

Rajský plyn je celosvětově prověřený dlouholetým používáním a díky tomu se využívá nejen ve stomatologii, ale všude tam, kde je třeba rychle ulevit od bolesti.

Letní akce se zavádějícími cenami vás určitě potěší. U dětí počítejte za použití Entonoxu 500 až 1.000 korun, pro dospělé od 1.000 do 3.000 Kč. Cena se odvíjí od délky výkonu a použití plynu, a tím i množství spotřeby.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže (při online rezervaci sleva až 10%).
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Přidat komentář