Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Protetika, zubní protézy a náhrady

Bez zubů to nejde. Aspoň ne dlouho. A když už nejsou vlastní, nastupují různé druhy protéz. Obnovují anatomický tvar poškozeného zubu, nebo ho zcela nahradí.

Zubních náhrad je celá řada: hybridní, skeletové, pružné, částečné a celkové, ale také korunky, můstky nebo implantáty. Děláme vše od mikroprotetiky, jako jsou fazety a kořenové nástavby, po snímatelné i fixní konstrukce na celé čelisti. Vždy za využití efektivních protetických metod a technologií.

Musíte ale počítat s tím, že zuby musíme třeba pod korunky endodonticky ošetřit, aby se zamezilo bakteriální infekci v kořenových kanálcích zubu. Místo pod zubem vám důkladně mechanicky a chemicky vyčistíme a kanálky vám potom zaplníme.

Někdy vám můžeme část zubu zachránit pomocí kořenové nástavby, která má dvě části. Jedna je ukotvená do kanálku a druhá nahrazuje pahýl zubu a poslouží k uchycení korunky. Tím spojíme kořen zubu a budoucí korunku pomocí čepu. Korunka je nejen estetická, ale zub spolehlivě ochrání před případnou frakturou.

U protetik spolupracujeme s vynikající laboratoří v Praze, která dělá svoji práci vždy kvalitně a včas. V průběhu zhotovení zakázky nezůstanete bez zubů! Dostanete skvělou provizorní protézu na míru.

Po stanovení diagnózy vám nabídneme možnost podle vašich časových a finančních možností od nejlevnějších variant hrazených pojišťovnou až po nejkvalitnější protetické konstrukce.  Bez ohledu na to, jakou variantu si vyberete, je naše práce a léčba vždy precizní s přihlédnutím k funkčnosti a estetice.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz. Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.