Protetické ošetření vám vrátí sebevědomí

Protetické ošetření vrátí sebevědomí

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Nejen svému bezchybnému úsměvu, ale třeba i schopnosti kousat. Ale nemusí to tak být, protože moderní stomatologie se širokou škálou protetik vyřeší každý váš problém.

Chybí vám jeden nebo více zubů? Pak je čas na protetické ošetření, které vrátí vašemu úsměvu dokonalost a chrupu schopnost správně rozkousat potravu. Jak? Doplníme to, co mu chybí 🙂

Protetická stomatologie, jak plyne z jejího názvu, upravuje a nahrazuje chybějící zuby. To vám vrátí sebevědomí i chuť se usmívat.

V případě jednotlivých zubů je nejčastější náhradou korunka, která zastoupí jeho chybějící část. Vybírat můžete z různých materiálů.

Ale víme si rady i tehdy, kdy postrádáte hned několik zubů. Možností je víc. Mezery ve vašem chrupu můžeme překlenout zubním můstkem, který pevně uchytíme na sousedních zubech.

Nebo do kosti zapustíme kovové implantáty, které nahradí chybějící kořeny. Na ně pak ukotvíme korunky, můstky, nebo snímatelné protézy.

Ty jsou nejvhodnější tehdy, když vám chybí větší počet zubů. Moderní snímatelné náhrady Deflex jsou dnes téměř k nerozeznání od skutečných zubů, ať už jsou částečné, nebo celkové.

Přidat komentář