Profesionální dentální hygiena = dokonalý úsměv

Profesionální dentální hygiena = dokonalý úsměv

Správně si vyčistit zuby není tak snadné, jak se na první pohled možná zdá. Domácí péče je důležitá, ale nestačí. Zapomínat byste neměli na pravidelnou profesionální dentální hygienu. Jedině tak bude váš úsměv skutečně dokonalý! 
Každodenní domácí péče je sice základ, ale pokud nezvládáte techniku dokonale a důkladně neodstraňujete zubní plak, vytvoří se vám zubní kámen a s tím už si doma sami neporadíte. Proto jsou důležité pravidelné preventivní prohlídky u zubaře a dentální hygienistky. Nejlépe každého půl roku, kuřáci raději častěji!
Při preventivní prohlídce vám stomatolog jasně řekne, jak často k němu máte vzhledem k stavu svého chrupu a životosprávě chodit. A prohlídku můžete klidně spojit s dentální hygienou. U nás jsme totiž vsadili na to, že obojí absolvujete u jedné stomatoložky.
Dentální hygiena je důležitá kvůli prevenci paradontózy, kazu a dalších komplikací s tím spojených. Je to uzavřený kruh: zubní kámen a plak ovlivňují sklovinu zubu, to může způsobit kaz a taky tlačí na dásně, což způsobí uvolnění zubu a další paradentózu…
Kompletní dentální hygiena na naší klinice obnáší tři až čtyři etapy. Pískování profesionálním přístrojem AIR FLOW pomůže odstranit plak speciálním práškem s různými příchutěmi. Ultrazvuk vám odstraní zubní kámen. Speciální kartáčky a pasty vyleští sklovinu zubu. A poslední etapou je fluoridace zubu.
Nepřehlédněte naši podzimní nabídku: kompletní dentální hygiena za 1.400 Kč místo 1.550 Kč plus fluoridace všech zubů. Pro naše stálé pacienty je kontrolní komplexní dentální hygiena ještě levnější – 1.250 Kč. Pozor, akce platí jen do konce prosince!

Přidat komentář