Pravidelnost je matkou zdravých zubů

Proč je důležitá prevence u zubaře, domácí péče o svůj chrup, profesionální dentální hygiena a včasná léčba? Kvůli dobrému stavu vaší dutiny ústní!

Kdo je chytrý, myslí na prevenci. Ta je zárukou zdravého chrupu, dásní a dutiny ústní. A navíc vám v budoucnu může ušetřit nemalé peníze za léčení problémů, kterým jste mohli předejít.

Chodit pravidelně na preventivní prohlídky, které platí zdravotní pojišťovna, se prostě vyplatí! Dentální hygienu sice pojišťovny obvykle neproplácejí, ale i u ní byste neměli podceňovat pravidelné intervaly.

Lehko si spočítáte, že se vás to vyjde rozhodně levněji, než přijít o své zuby. Implantáty nejsou nejlevnější a strávit zbytek života se zubními protézami určitě nechcete. Ty kvalitní jsou totiž finančně docela náročné. A ty úplně obyčejné také stojí dost a nejsou přitom moc estetické a pohodlné.

Pravidelná prevence váš problém včas odhalí, profesionální i domácí hygiena tomu napomáhá a předchází. Vše dohromady je finančně mnohem výhodnější než si nechat ošetřit kaz. Tisícovka vám na to určitě nebude stačit!

Návštěvu stomatologa neodkládejte a plánujte si ji minimálně dvakrát ročně. Kazy a jiné problémy ve vaší dutině ústní odhalíme včas a s minimálními náklady pro vaši peněženku. Jak praví staré přísloví, lepší je problémům předcházet než je léčit.

Přidat komentář