Pacienti milují zubní náhrady DEFLEX

Pacienti milují zubní náhrady DEFLEX

Zubní protézy už nejsou tím, čím bývaly. DEFLEX náhrady z termoplastu jsou totiž modernější a lepší! Skvěle vypadají, jsou odolnější, lehčí a pacienti je milují. Proč?

Mají jasné výhody. Líp vypadají, protože jsou průsvitné. Krásně splynou s vašimi dásněmi a zuby a obejdou se bez kovových prvků. Nijak neovlivní vaši schopnost správně vyslovovat. Jsou pružné, nemohou prasknout. Přitom jsou pevné a přežijí pád i náraz. Také méně váží, netlačí a lépe drží. Nevyvolávají alergické reakce a omezují usazování zubního kamene. Jsou komfortní a jejich zhotovení trvá krátkou dobu. Jedna DEFLEX náhrada stojí 7.500 korun, dvě (na spodní a horní čelist) u nás pořídíte za 14.000 Kč.

Jedinou výhodou tradičních, ale už zastaralých typů protéz je, že vám je proplatí zdravotní pojišťovna. Nevýhod je naopak víc. Musíte absolvovat opravdu hodně zkoušek a kontrol a na zhotovení si počkáte až 8 týdnů. Budete si na ně dlouho zvykat, hůř vyslovovat a při jejich nošení se budete cítit nekomfortně.

Protézy DEFLEX mohou mít podobu celkových i částečných náhrad.

Investice do snímatelné zubní náhrady DEFLEX není jen investicí do krásy, ale především do vašeho zdraví.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže (při online rezervaci sleva až 10%).
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Přidat komentář