Vítejte na stránkách moderní zubní kliniky v Kostelci nad Černými lesy!!

 Naše stomatologická klinika nabízí komplexní spektrum stomatologických služeb. Ordinace naší kliniky jsou vybaveny špičkovými přístrojí na vysoké technologické úrovni pro diagnostiku a léčení chrupu.

 Zkušení lékaři s mnohaletou praxí pracují s nejmodernějšími metodami léčení chrupu i protetiky. Základem naší práce je profesionalita a zkušenost stomatologů, použití nejbezpečnějších technologií léčení, vysoká úroveň péče a osobní přístup ke každému pacientovi.

 Naším prvořadým úkolem je, abychom dosáhli nejlepších výsledků při léčení vašeho chrupu. Kvalita léčení a naprostá spokojenost pacientů je naším cílem. Uděláme maximum pro to, abychom vždy viděli váš šťastný úsměv.

Patříme ke špičce v oboru

Stomatologická klinika v Kostelci nad Černými lesy patří ke špičkovým zařízením v rámci celé

České republiky. Využijte širokou škálu jejích služeb pod jednou střechou bez toho, že byste museli k zubaři cestovat do Prahy!

Váš chrup pečlivě prohlédneme a co je třeba, vyléčíme. Poradíme vám s dentální hygienou i bělením zubů. Ale umíme toho mnohem víc! A naši pravidelní pacienti se mohou těšit nazajímavé slevy.

Máme dětského zubaře

Objednejte k nám i nejmladší členy rodiny! Po setkání s naší dětskou zubařkou se už příští návštěvy určitě nebudou bát

Držíme krok s dobou

Naše zubní ordinace jsme vybavili nemodernějšími přístroji a technologiemi pro diagnostiku a léčení chrupu.

Naše stomatologie je prvotřídní. Ať se jedná o rentgen Kodak, sestavy, nástroje či přístroje na pískování a výplně kanálků. Materiály používáme jen ty nejkvalitnější.

Svěřte se do rukou odborníků

Naši zubaři jsou zkušení odborníci s mnohaletou praxí. Neustále se vzdělávají a sledují poslední trendy ve stomatologii. A hlavně mají svou práci rádi!

Každý z nich se zaměřil na něco jiného, proto je spektrum nabízených služeb pro všechny věkové kategorie opravdu široké. A to včetně dětské stomatologie, chirurgických zákroků a zubních implantátů.

Náš tým tvoří specialisté s potřebným vzděláním. Navíc absolvovali mnoho odborných kurzů a seminářů s konkrétním zaměřením na nejmodernější stomatologické technologie a postupy.

Můžete být bez obav, naše lékařky a lékaři mají veškeré potřebné vzdělání, odborné zkoušky a oficiální povolení od Ministerstva zdravotnictví České republiky.

I k zubaři můžete chodit rádi

Naše stomatologie je ideální pro všechny malé i velké, kteří lidí bydlí v Kostelci nad Černými lesy a jeho okolí a nemají chuť a čas dojíždět k zubaři do Prahy.

Oproti jiným zubařům v regionu máme náskok díky moderním a kvalitním metodám dentální péče a léčby.

Každého pacienta si vážíme a vždy si na něj uděláme dostatek času tak, aby odcházel spokojený. Samozřejmostí je léčebný plán, rozpočet a slevy pro stálé klienty.

Nabízíme nejen profesionální služby, ale i nadstandardní a příjemné prostředí, kam se budete rádi a bez stresu vracet. V komfortní čekárně nechybí televize a můžete si dát kávu nebo čaj. Se vším vám ochotně poradí naše milé zdravotní sestřičky.