Nový portál iklient.cz vám zjednoduší život

Víte, že od června na našem pracovišti používáme moderní a pro vás pacienty velmi výhodný portál iklient.cz? Zaregistrujte se a získáte dokonalý přehled o své dokumentaci a návštěvách v naší zubní ordinaci!

Unikátní služba zjednodušuje práci a šetří čas vám i nám. Výrazně omezuje „papírování“ a zjednodušuje meziborovou spolupráci.

Získáte skvělý přehled o plánovaných návštěvách v naší ordinaci a vyplňování různých dokumentů se zjednoduší díky elektronickému registračnímu formuláři. Rychle se také dozvíte o každé naší novince.

Po zaregistrování na portálu iklient.cz přehledně uvidíte všechny své návštěvy na naší klinice. Ty, které už máte za sebou i ty naplánované. A můžete nahlédnout také do svých léčebných plánů.

Ale nejde to bez vašich osobních údajů, které můžete elektronicky aktualizovat. To se týká hlavně změny zdravotní pojišťovny, kontaktních údajů a adresy trvalého bydliště. S vyplňováním nemusíte ztrácet čas u nás v ordinaci, ale vše si můžete v klidu vyplnit, kdy a kde se vám to bude hodit.

Registrace na iklient.cz je velmi jednoduchá, zvládne ji každý, tedy i vy! Veškeré dotazy ohledně registrace vám rádi  zodpovíme na recepci nebo telefonicky.

Výhody pro pacienty: kdykoliv máte k dispozici léčebné plány, získáte skvělý přehled o svých termínech ošetření, osobní údaje budete mít pod kontrolou stejně jako výhodné financování zubní péče.

A pozor, mobilní aplikace iklient je k dispozici ZDARMA!

Přidat komentář