Nové zuby klidně pořídíte na splátky

Nové zuby pořídíte i na splátky

Stomatologické zákroky na splátky? U nás ano a za výhodných podmínek! Podrobné informace najdete na svém účtu na portálu iKlient.cz Stačí hned po přihlášení rozkliknout vpravo záložku financování.

Jak to funguje? Jako každá jiná půjčka! Nejlepší a nejjednodušší je ukázat a spočítat si to na příkladu. Při výši úvěru 20.000 Kč na jeden rok je splátka 1.739 Kč při 7,9 % úrokové sazbě. Celkem tedy zaplatíte 20.868 Kč. To znamená, že za rok bance přeplatíte pouze 868 Kč.

Minimální částka úvěru je 20 tisíc, maximální 150 tisíc korun. Pokud potřebuje půjčit peníze na zákrok, který je levnější než minimální stanovená částka 20 tisíc korun, můžete zůstatek v průběhu roku využít na financování jiného zákroku, na dentální hygienu, nebo na léčbu blízkých příbuzných, tedy manžela, manželky a dětí.

Splátka neobsahuje poplatky za doplňkové služby, protože nejsou její součástí. Výše uvedená kalkulace je k datu 15. 8. 2018 a splátce vždy k 15. dni měsíce počínaje 15. 9. 2018. Jedná se o nezávaznou, přibližnou a neveřejnou nabídku, která platí při splnění podmínek J&T Leasingové společnosti, a.s. (JTLS) do 31. 8. 2018. To znamená, že společnost JTLS může podmínky dodatečně změnit či upřesnit.

Touto nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Při schvalování úvěru lze využít údaje z úvěrového registru SOLUS. Podrobné informace o registrech naleznete na http://www.solus.cz a www.jtleasing.cz, kde najdete také podrobné informace o poskytovateli půjčky.

Na splátky je možné řešit všechny zákroky, které poskytuje naše zubní klinika a to včetně úhrady za zubní implantáty.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Přidat komentář