Moderními iPady k vaší ještě větší spokojenosti

Myslíme na váš komfort a pohodlí, proto naši moderní ordinaci pravidelně zdokonalujeme. Zatím naposledy nyní v červnu. U nás totiž rozhodně platí staré dobré baťovské Náš zákazník, náš pán.

Ano, opět modernizujeme naši ordinaci. Od června při naší každodenní práci používáme nejaktuálnější zařízení, a to iPady poslední generace. Proč? Velmi nám totiž zjednodušují a současně výrazně zlepšují naši spolupráci s vámi!

Díky tomu nyní s vámi můžeme veškerou zdravotnickou dokumentaci, jako jsou registrační dotazníky, souhlas a léčebné plány, vyplňovat a podepisovat elektronicky.

Moderní tablety nám i vám ve svých nejnovějších aplikacích přehledně, jednoduše a interaktivně ukážou, jaké konkrétní zákroky vám doporučujeme a jakého výsledku chceme dosáhnout.

iPady samozřejmě výrazně ulehčují také komunikaci s dětmi. Obrázky, kreslené filmy, nebo třeba interaktivní programy napomohou snadnější, a tím často lepší spolupráci vaší dcerky a synka s naší paní doktorkou. Tím úspěšně předcházíme stresovým a vyhroceným situacím a váš potomek se k nám vrací bez obav a někdy dokonce s radostí 🙂

Přidat komentář