Mezera v ústech? Špatný skus a křivé zuby!

Pokud chybějící zub nebo zuby vhodným způsobem včas nenahradíte, zaděláváte si na problémy. Estetické a především funkční.

Různé zubní náhrady a protézy mají jasný cíl: nahradit chybějící zub, skupinu zubů, nebo část zubu, kterou znehodnotil kaz nebo úraz. Pokud se vám něco takového stane, navštivte stomatologa opravdu co nejrychleji.

Bez důkladné prohlídky a přeléčení různých neduhů se protetická péče rozhodně neobejde. Probereme s vámi možnosti, jak ve vašich ústech sjednat nápravu tak, abyste zase měli kompletní a funkční chrup.

Estetika je nejmenším problémem, když chybějící zub nebo zuby včas nenahradíte. Horší je, že se mohou dostavit problémy se skusem a sousední zuby se začnou křivit a zabírat vedlejší volné místo. Můžou se dokonce dostat do mezery tak nešikovně, že už nebude v našich silách účinně zasáhnout bez dalších a vlastně zbytečných zákroků jako je třeba trhání.

Jestli chodíte k zubaři pravidelně, ideálně dvakrát ročně, máte o stavu svého chrupu aktuální informace a víte, co vás čeká a nemine. Případné nedostatky na vašich zubech, nebo onemocnění měkkých tkání odhalíme a ošetříme dřív, než se rozšíří a způsobí vám další problémy a komplikace.

Pak vám navrhneme protetické řešení přesně na míru vašim představám a potřebám. Věřte, že je z čeho vybírat. Záleží jen na tom, zda se chcete ubírat cestou nejmenšího finančního odporu, nebo vsadit na kvalitní náhradu z moderních materiálů a dopřát si v ústech ten nejvyšší komfort, který spolehlivě zaručuje plnou funkčnost vašeho chrupu.

Přidat komentář