Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Léčení chrupu

Zubaře někdy potřebuje každý. Bez ohledu na to, o jak velký problém a zákrok se jedná, léčíme vždy podle moderních standardů. Naším úkolem není pouze „zaplombovat“ problematické místo, ale zachovat anatomický tvar a obnovit funkce zubu. Každému pacientovi sestavíme časový a finanční léčebný plán.

Používáme moderní metody a technologie. Důraz klademe na prevenci a pravidelnou profesionální dentální hygienu. Tak vám do budoucna ušetříme nemalé peníze. Strach z bolesti je u nás zbytečný díky bezbolestné anestézii a rajskému plynu pro děti i dospělé.

Máme špičkové zařízení a materiály světových značek německé, italské a švýcarské výroby. To vše umožňuje precizní stanovení diagnózy, plánování a realizaci výkonů. Výsledkem je velmi kvalitní péče a maximální životnost vašich zubů.

Zub je důležitý orgán s jedinečným tvarem a strukturou. I jediná nesprávně provedená výplň může způsobit nepříjemné pocity a vážné problémy třeba při žvýkání. Naši zubaři vám při každé výplni obnoví přirozený tvar a funkci zubu.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz. Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.