Korunky a fazety – nemalá, ale důležitá investice

Zubní korunky a fazety

Plánujete svůj úsměv vylepšit korunkou nebo fazetou? Popřemýšlejte o těch metalokeramických a celokeramických ze zirkonu a e.maxu. Každý z obou materiálů má svá pro. Zirkon je pevnější, e.max zase estetičtější.

Korunky, které dobře vypadají, a je na ně spolehnutí, jsou velkým krokem k vašemu zdraví i zdravému sebevědomí, které vás může v soukromém i profesním životě posunout zase o kus dál. Není to malá, ale velmi důležitá investice.

Chcete vědět víc? Objednejte se a přijďte k nám na osobní konzultaci estetické stomatologie! Nabídneme vám různá ošetření a sestavíme vám předběžný léčebný a cenový návrh. Také poskytujeme léčbu na splátky, více se o tom dozvíte zde.

Metalokeramické korunky

Metalokeramické korunky jsou cenově dostupné, estetické a funkční co se dlouhodobé prognózy týká. Díky tomu je úspěšně a ke spokojenosti pacientů používáme tam, kde jsou i nejsou v chrupu na první pohled vidět. Keramický povrch je odolný k působení vnějších vlivů jakými jsou červené víno, čaj a nikotin.

Jedna korunka z toho materiálu vás vyjde na 4 tisíce korun. Na českém trhu nenajdete lepší cenu v poměru cena a kvalita!

Celokeramické korunky

Celokeramická korunka je tím nejlepším mezi korunkami co se estetiky, pevnosti, trvanlivosti a odolnosti pro přední zuby a stoličky týká. Díky absenci kovu je ideální i pro alergiky, protože žádná nesnášenlivost na keramický materiál nebyla popsána. A barevně ji lze přesně přizpůsobit odstínu vlastních zubů. Keramický povrch je odolný vůči plaku i změnám zabarvení přírodními i potravinovými barvivy.

Celokeramickou korunku z e-maxu u nás pořídíte za 6.800 Kč, zirkonovou za 7.800 Kč.

Celokeramické fazety

Celokeramické fazety jsou tenké keramické plátky, které napodobují přední plochu frontálních zubů, na které se nalepí a skryjí nedostatky. Tato metoda je minimálně invazivní a přitom ošetřený zub výrazně zpevňuje při výborném sladění s barvou sousedních zubů. Fazety chrup nevylepšují jen opticky, ale i funkčně, protože zlepšují skus. Obrovskou výhodou je dlouhá životnost a odolnost vůči nežádoucímu zabarvení.

Za jednu celokeramickou fazetku u nás zaplatíte 7.800 Kč.

 

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže (při online rezervaci sleva až 10%).
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Přidat komentář