Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Konzultace u zubaře

Konzultace u zubaře je prvním krokem na cestě ke zdravému a hezkému úsměvu.  Na naší klinice vám kvalifikovaní lékaři vyhodnotí stav zubů, dásní a ústní dutiny a vytvoří léčebný plán s více možnostmi komfortní léčby. Moderní vybavení a dlouholeté odborné zkušenosti našeho kvalifikovaného personálu jsou zárukou správné diagnózy.

Stále ještě přijímáme nové pacienty, a to bez ohledu na věk. Objednat se můžete telefonicky nebo přes odkaz: https://stomatologie.xdent.cz/ Konzultaci vám proplatí pojišťovna a k ničemu dalšímu vás nezavazuje.

Naše klinika spolupracuje a má smlouvy se všemi 7 zdravotními pojišťovnami včetně těch nejmenších. Vstupní a preventivní prohlídku vám dvakrát ročně proplatí vaše zdravotní pojišťovna. Maximálně zohledňujeme doplatky pojišťoven, a to hlavně u dětí a seniorů. Stomatologické zákroky, ošetření, nebo nové zuby u nás pořídíte i na splátky.

V průběhu konzultace a stanovení diagnózy naši lékaři pečlivě zohlední všechna specifika vašeho zdravotního stavu. Informují vás o všech problémech vašeho chrupu a navrhnou vám různé časové a cenové možnosti nápravy. Založí vám ambulantní kartu, kterou pravidelně aktualizují v průběhu léčby a při prohlídkách. Informace slouží pro plánování, vypracování a realizaci léčebného plánu a všech zákroků.

Po všech potřebných vyšetřeních a konzultacích vám lékař sestaví individuální léčebný plán. V případě potřeby v několika variantách. Léčebný a cenový plán vám rádi zašleme e-mailem. Můžeme s vámi také komunikovat přes portál iKlient.cz, který naši pacienti aktivně používají.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz. Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.