Keramické výplně si poradí i se zdevastovaným zubem

Moderní, vysoce estetické a 100% bezpečné keramické výplně zachrání i funkčnost zubu zdevastovaného rozsáhlým kazem.

Hodně pacientů nejenže odmítá amalgámové plomby, ale mnozí si je nechávají vyměnit. Jednou z možností jsou keramické výplně z materiálu E-max, které zachrání i zuby s výrazným poškozením.

Vůbec nejdůležitější výhodou keramických výplní je, že jsou velmi přesné a vůbec neovlivňují zcela funkční skus. Nehrozí u nich žádné zdravotní riziko, protože na rozdíl od amalgámu neobsahují rtuť. A jsou velmi estetické, protože mají stejnou barvu jako zub. Díky tomu vypadají naprosto přirozeně.

V chrupu je využíváme všude tam, kde potřebujeme nahradit ztracenou část zubu výrazně zdevastovaného kazem, nebo po úrazu. A tím váš zub, nebo často jen jeho zbytek, zachráníme.

Při první návštěvě vám uděláme otisky zubů, aby keramická výplň dokonale padla. Při druhé vaší návštěvě pečlivě zkontrolujeme, zda výplň skutečně sedí a pak ji na zub nasadíme natrvalo.

Z celokeramiky vám zhotovíme přesně takovou část zubu, která vám chybí – inlaye, onlaye a také overlay, které vyplňují celou horní plochu zubu až do stran. Za všechny tři typy u nás pojištěnci zaplatí 7.000 Kč.

Co se úprav kazů týká, je to nejvyšší level estetiky, aniž byste zub ztratili. Samozřejmě jsou i případy, kdy keramickou výplň nemůžeme použít. Ale i pro takové případy máme řešení, třeba v podobě nejmodernější korunky.

Přidat komentář