Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Estetická stomatologie

Vaše zuby jsou vaší vizitkou. A vždycky mohou vypadat ještě lépe, než vypadají. Nabízíme bílou celokeramiku, fazety, korunky Emax a Zirkon, bělení zubů a také zubní šperky Skyce.

Zubní fazety jsou v oboru estetické stomatologie ideální technologií. Rozhodněte se pro ně a zažijete neuvěřitelné pohodlí! Tyto keramické destičky na zuby jsou neuvěřitelně tenké, lehké, velmi pevné, mají životnost 15 a více let a dokážou skrýt i výrazné vady.

Váš chrup díky nim bude mnohem atraktivnější: zcela rovný, rovnoměrně zbarvený a bez odštěpených míst, prasklin a mezer mezi zuby, které zůstanou vždy čistě bílé. A vůbec nevadí při jídle ani čištění zubů.

Zubní šperky Skyce jsou sice ryze estetické, ale dokáží účinně zamaskovat třeba skvrnku na zubu. Neškodí zubní sklovině a nevadí při zubní hygieně.

Aplikace je snadná. Zubař odstraní plak a nečistoty, aby kamínek dokonale přilnul k zubu. Pak vybraný šperk nalepí. Až se vám kamínek omrzí, můžete si kdykoliv sami sundat. Nabízíme výhradně značkové čiré krystalky, ale na přání vám objednáme i kamínky značky Swarovski.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz. Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.