Dokonalé vybělení vašeho chrupu? Žádný problém!

Dokonalé vybělení chrupu

Moc rádi vám v naší stomatologické ordinaci vybělíme vaše zuby. Dokonce si můžete vybrat ze dvou různých typů profesionálního bělení v ordinaci nebo doma.

V současné době tedy používáme k bělení dvě, na světovém trhu osvědčené značky: Opalescence a Philips Zoom. Více informací ohledně bělení Opalescence si můžete přečíst tady: odkaz na ordinační bělení Opalescence

Druhou možností, kterou v současnosti nabízíme, je bělení Philips Zoom. Postup i formy jsou podobné jako u bělení Opalescence. I při něm na vaše zuby během tří fází aplikujeme bělicí gel a v poslední fázi speciální gel, který zpevňuje zubní sklovinu a uklidňuje dásně po bělení. Navíc ještě v průběhu bělení používáme speciální světlo.

A stejně jako bělení Opalescence i Philips Zoom můžete použít nejen při profesionálním bělení ve stomatologické ordinaci, ale i svépomocí doma.

Před bělením zubů vždy doporučujeme dentální hygienu. Proč? Po důkladném vyčištění dosáhneme při bělení vašich zubů co nejlepšího výsledku!

A domů od nás neodejdete s prázdnou. Po bělení dostanete bělicí zubní pastu jako dárek. A nabídneme vám prostředky pro domácí bělení zubů, které ještě vylepší a zafixují výsledek bělení, které jste absolvovali v naší ordinaci.

V některých případech může být domácí bělení klidně i alternativou k našemu profesionálnímu bělení přímo v ordinaci. Uděláme vám otisky a během několika dnů vám zhotovíme individuální nosič. Na něj budete doma nanášet účinný gel, který si u nás zakoupíte. Výsledky bělení se dostaví za 2 až 3 týdny.

A příjemná zpráva na konec: cena za bělení Philips Zoom je momentálně velmi příznivá, a to 4.500 za profesionální a 4.000 Kč za sadu pro domácí bělení.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže (při online rezervaci sleva až 10%).
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Přidat komentář