Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Dětská stomatologie

Stomatologická komora doporučuje rodičům ošetření dítěte u zubaře od 10 měsíců. Naši zubaři to i s velmi malými dětmi umí na jedničku. Základem zdravého chrupu dítěte (a nejen dítěte) je vždy prevence. Zdravotní pojišťovna hradí pacientům preventivní kontrolu dvakrát ročně. Na preventivní prohlídce lékař vždy zkontroluje stav chrupu, hygienu, prořezávání stálých zubů a navíc vám doporučí, jak o dětské zoubky pečovat.

V rámci prevence zubního kazu u dětí nabízíme rovněž možnost pečetění fisur nebo dětskou dentální hygienu. Součástí dentální hygieny je instruktáž a nácvik dítěte a maminky k následné domácí péči.

U nás léčíme mléčné zuby pečlivě, aby vaše děti neměly problémy v dospělosti. První zuby jsou základem pro správné prořezání a umístění trvalých zubů a stimulují vývoj čelistní kosti. Jak probíhá samotná léčba, vám vždy sdělí lékař. Pokud má vaše dítě strach z ošetření, nabízíme nadstandardní ošetření s použitím rajského plynu. Rajský plyn má tlumící efekt a podporuje účinek anestezie. Vaše děti pouze zhluboka dýchají a relaxují. Máme skvělé ohlasy od maminek i dětských pacientů, kteří u nás ošetření s entonoxem vyzkoušeli!

Navíc nabízíme možnost zhotovení barevné výplně. Ze široké palety barev si děti samy mohou vybrat, jakou barvu plomby chtějí.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz. Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.