Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Dětská stomatologie

Stomatologická komora doporučuje rodičům ošetření dítěte u zubaře od 10 měsíců. Naši zubaři to i s velmi malými  dětmi umí na jedničku. Dětské ošetření u nás není finančně nenáročné, protože zdravotní pojišťovny dětem do 15 let proplácejí mnoho výkonů.

Pečlivě léčíme mléčné zuby, aby vaše děti neměly problémy v dospělosti. První zuby jsou základem pro správné prořezání a umístění trvalých zubů a stimulují vývoj čelistní kosti.

Po domluvě s vámi používáme rajský plyn, který je skvělý pro děti, které nespolupracují, nebo mají velký strach. Při ošetření odpoutáme pozornost vašich dětí pohádkami a hračkami a prostřednictvím chytrých aplikací na tabletu jim všechno vysvětlíme.

Když to jde, léčíme u nás bez vrtání s pomocí pečetění fisur. Je to prevence kazu nebo alternativa vrtání u malých kazů utěsněním štěrbin pryskyřicí.

Ze široké palety barev si děti samy mohou vybrat, jakou barvu plomby chtějí. I pro malé děti je důležitá profesionální dentální hygiena. Součástí je instruktáž dítěte a maminky k následné domácí péči.

Naši stálí malí pacienti dostanou na konci ošetření dáreček pro lepší motivaci na příště.

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz. Nebo se na nás obraťte přes naše sociální sítě.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.