Bezbolestná aplikace lokální anestezie

Bezbolestná aplikace lokální anestezie u zubaře

Máme pro vás dobrou zprávu. Strach ze zubaře dostává povážlivé trhliny díky revolučnímu přístroji, který napomáhá bezbolestné aplikaci lokální anestezie.

V naší ordinaci používáme opravdu skvělou metodu, díky které vám látku, která umrtví dáseň, vpravíme bez bolesti tak, že o tom ani nebudete vědět. Jak je to možné? Máme speciální přístroj!

Je naprosto unikátní v tom, že vyvíjí rovnoměrný tlak na dásně. Příjemným důsledkem je, že aplikaci účinné látky vůbec neucítíte. Zatímco si budete myslet, že jsme ještě nezačali, bude už dávno hotovo 🙂 Stačí jen chtít a místo, které vám musíme ošetřit, snadno a rychle uklidníme. Je totiž dokázáno, že tlak zlepšuje účinnost anestezie.

A to není všechno! Použití tohoto přístroje je zcela bezpečné a proto vhodné i pro děti. Jedinou, ale zásadní podmínkou je, že vaše dítě musí s paní doktorkou spolupracovat a správně otevírat ústa. Stejně tak je možné lokální anestezii (bez adrenalinu) využít i v těhotenství.

 

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže (při online rezervaci sleva až 10%).
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.

Přidat komentář