Bělení zubů

Bělení zubů
Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Profesionální bělení v naší ordinaci vám vrátí oslnivý úsměv a zářivě bílé zuby.  Používáme dvě, na světovém trhu osvědčené značky, Opalescence a Philips Zoom. Kterou vyzkoušíte?

Za nežádoucí zbarvení chrupu může často pití kávy, čaje a červeného vína. Bělení zubů profesionálem je rychlá, účinná, bezpečná a cenově dostupná metoda, jak váš chrup zbavit nežádoucího zabarvení a pigmentů.

Každá ze 4 fází trvá 15 až 20 minut. V prvních třech etapách vám aplikujeme účinný bělicí gel. Poslední čtvrtou fází je fluoridace zubu, která pomáhá zklidnit zubní sklovinu a dásně. V průběhu bělení používáme speciální světlo.

Před bělením zubů doporučujeme dentální hygienu, protože jedině po důkladném vyčištění dosáhneme při bělení vašich zubů co nejlepšího a ihned viditelného výsledku.

A domů od nás neodejdete s prázdnou. Po bělení dostanete bělicí zubní pastu jako dárek. A nabídneme vám prostředky a uděláme vám nosiče pro domácí bělení zubů, které ještě vylepší a zafixují výsledek bělení, které jste absolvovali v naší ordinaci.

Po bělení byste aspoň den neměli kouřit a ideálně po dobu 10 dnů dodržovat tzv. bílou dietu, tedy vyvarovat se rizikových zabarvujících potravin, které jsme popsali výše.

Sledujte naše akce, vyplatí se vám to!