Kontakty

+420 702 200 007

Pražská 1220, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

stom.kostelec@seznam.cz

Profesionální bělení v naší ordinaci vám vrátí oslnivý úsměv a zářivě bílé zuby.  Používáme dvě, na světovém trhu osvědčené značky, Opalescence a Philips Zoom. Kterou vyzkoušíte?

Za nežádoucí zbarvení chrupu může často pití kávy, čaje a červeného vína. Bělení zubů profesionálem je rychlá, účinná, bezpečná a cenově dostupná metoda, jak váš chrup zbavit nežádoucího zabarvení a pigmentů.

Každá ze 4 fází trvá 15 až 20 minut. V prvních třech etapách vám aplikujeme účinný bělicí gel. Poslední čtvrtou fází je fluoridace zubu, která pomáhá zklidnit zubní sklovinu a dásně. V průběhu bělení používáme speciální světlo.

Před bělením zubů doporučujeme dentální hygienu, protože jedině po důkladném vyčištění dosáhneme při bělení vašich zubů co nejlepšího a ihned viditelného výsledku.

A domů od nás neodejdete s prázdnou. Po bělení dostanete bělicí zubní pastu jako dárek. A nabídneme vám prostředky a uděláme vám nosiče pro domácí bělení zubů, které ještě vylepší a zafixují výsledek bělení, které jste absolvovali v naší ordinaci.

Po bělení byste aspoň den neměli kouřit a ideálně po dobu 10 dnů dodržovat tzv. bílou dietu, tedy vyvarovat se rizikových zabarvujících potravin, které jsme popsali výše.

Sledujte naše akce, vyplatí se vám to!

Potřebujete se na něco zeptat? Využijte našich kontaktů: +420 702 200 007, stom.kostelec@seznam.cz nebo se objednejte prostřednictvím tlačítka Rezervace níže.
Informace o cenách našich služeb naleznete v ceníku.