Stomatologie nás baví

S úsměvem jde všechno líp. A jeho základem je dokonalý zářivě bílý chrup se zuby bez kazů. To vše a ještě mnohem víc výborně umíme. Za zkušeným zubařem nemusíte až do Prahy. Kvalitní péči najdete i na naší klinice v Kostelci nad Černými lesy! Naším cílem je prvotřídní kvalita léčení i výsledku a vaše naprostá spokojenost. Vždy děláme maximum pro to, abychom vám vykouzlili zdravý a šťastný úsměv.

Profesionálně a bezbolestně

Naše stomatologická klinika nabízí komplexní ošetření na nejvyšší úrovni. Zubní ordinace máme vybavené špičkovými přístroji jak pro diagnostiku, tak pro léčení zubů a všestrannou zubní péči. Naši zkušení lékaři s mnohaletou praxí ve stomatologii pracují s nejmodernějšími metodami léčení zubů i protetiky. Jsou to profesionálové! Spolu se zkušenostmi a bezpečnými bezbolestnými technologiemi je pro ně samozřejmostí i lidský přístup ke každému pacientovi. Rádi rychle vyřešíme vaše zubní problémy: bolestivé, nebolestivé i estetické. S každým klientem individuálně probereme a najdeme nejlepší možné řešení. Krásný a spokojený úsměv máte u nás opravdu na dosah.

Odměňte své zuby nejlepší péčí

Od zdravých a dokonalých zubů vás dělí už jen kousek. Vyberte si z naší nabídky, nebo se objednejte na konzultaci. Váš chrup vám poděkuje!

Podívejte se, jak to u nás vypadá. Myslíme i na vaše pohodlí a komfort. Čekárny naší stomatologické kliniky jsou moderní a pohodlné stejně jako naše zubařská křesla. K nám se budete vracet rádi a beze strachu. Náš tým se na vás těší.

ON-LINE REZERVACE

Pacienti, kteří ruší termín návštěvy méně než 24 hodiny před výkonem, jsou povinni uhradit pokutu ve výši 150 Kč, aby bylo další objednání možné. Děkujeme za pochopení.

NAŠE SLUŽBY

Konzultace

Lékařské konzultace a vypracování účinných léčebných plánů

Další
Diagnostika

Inovativní technologie pro diagnostiku onemocnění zubů

Další
Léčení chrupu

Vysoce efektivní a bezbolestná moderní stomatologie

Další
Dentální hygiena

Profesionální péče a efektivní prevence onemocnění zubů

Další
Léčení dásní

Účinná léčba dásní a prevence onemocnění dutiny ústní

Další
Dětská stomatologie

Šetrná léčba mléčných a stálých zubů dětí v každém věku

Další
Chirurgie

Rychlé a bezbolestné chirurgické odstranění poškozených zubů

Další
Implantace

Dostupná metoda obnovení ztracených zubů

Další
Protetika

Moderní technologie pro ultrapřesnou protetiku

Další
Bělení zubů

Získejte bělostný úsměv Vašich snů

Další
Estetika

Fazetování a obnovení estetického vzhledu zubů

Další
Doporučení

Pacient obdrží v ordinaci po ošetření doporučení po léčbě

Další