O NÁS


Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Kostelec nad Černými lesy!

 Naše stomatologická klinika nabízí komplexní spektrum stomatologických služeb. Ordinace naší kliniky jsou vybaveny špičkovými přístrojí na vysoké technologické úrovni pro diagnostiku a léčení chrupu.

 Zkušení lékaři s mnohaletou praxí pracují s nejmodernějšími metodami léčení chrupu i protetiky. Základem naší práce je profesionalita a zkušenost stomatologů, použití nejbezpečnějších technologií léčení, vysoká úroveň péče a osobní přístup ke každému pacientovi.

 Naším prvořadým úkolem je, abychom dosáhli nejlepších výsledků při léčení vašeho chrupu. Kvalita léčení a naprostá spokojenost pacientů je naším cílem. Uděláme maximum pro to, abychom vždy viděli váš šťastný úsměv.

Patříme ke špičce v oboru

Stomatologická klinika v Kostelci nad Černými lesy patří ke špičkovým zařízením v rámci celé

České republiky. Využijte širokou škálu jejích služeb pod jednou střechou bez toho, že bystemuseli k zubaři cestovat do Prahy!

Váš chrup pečlivě prohlédneme a co je třeba, vyléčíme. Poradíme vám s dentální hygienou ibělením zubů. Ale umíme toho mnohem víc! A naši pravidelní pacienti se mohou těšit nazajímavé slevy.

Máme dětského zubaře

Objednejte k nám i nejmladší členy rodiny! Po setkání s naší dětskou zubařkou se už příští návštěvy určitě nebudou bát

Držíme krok s dobou

Naše zubní ordinace jsme vybavili nemodernějšími přístroji a technologiemi pro diagnostiku a léčení chrupu.

Naše stomatologie je prvotřídní. Ať se jedná o rentgen Kodak, sestavy, nástroje či přístroje na pískování a výplně kanálků. Materiály používáme jen ty nejkvalitnější.

Svěřte se do rukou odborníků

Naši stomatologové jsou vzdělaní a zkušení odborníci s mnohaletou praxí. Neustále se vzdělávají a sledují poslední trendy ve stomatologii. A hlavně mají svou práci rádi!

Každý z nich se zaměřil na něco jiného, proto je spektrum nabízených služeb opravdu široké. Kromě specialistů zaměstnáváme i mladé zubaře.

Marina Zakharenková/Zacharenková cílí hlavně na děti, s nimiž má bohaté profesní zkušenosti. Věnuje se také endodoncii (výplně kanálků), konzervativní léčbě chrupu a odborné dentální hygieně.

Anna Kuznetsova/Kuzněcová bravurně zvládá chirurgii měkkých i tvrdých tkání včetně komplikovaného trhání zubů. Rychle a čistě/bezbolestně vám vytrhne i nepopulární a obávané osmičky, známé jako zuby moudrosti. Funguje také jako praktický zubní lékař, zabývá se i endodoncií a dentální hygienou.

Můžete být bez obav, naše lékařky mají veškeré potřebné vzdělání, odborné zkoušky a oficiální povolení od Ministerstva zdravotnictví České republiky.

I k zubaři můžete chodit rádi

Naše stomatologie je ideální pro všechny malé i velké, kteří lidí bydlí v Kostelci nad Černými lesy a jeho okolí a nemají chuť a čas dojíždět k zubaři do Prahy.

Oproti jiným zubařům v regionu máme náskok díky moderním a kvalitním metodám dentální péče a léčby.

Každého pacienta si vážíme a vždy si na něj uděláme dostatek času tak, aby odcházel spokojený. Samozřejmostí je léčebný plán, rozpočet a slevy pro stálé klienty.

Nabízíme nejen profesionální služby, ale i nadstandardní a příjemné prostředí, kam se budete rádi a bez stresu vracet. V komfortní čekárně nechybí televize a můžete si dát kávunebo čaj. Se vším vám ochotně poradí naše milé zdravotní sestřičky.