AKCE

ON-LINE REZERVACE

Darujte zdraví a úsměv

Barevný dětský úsměv

Potřebujete dárek, který vykouzlí úsměv na rtech? Poukaz na komplexní dentální hygienu AIR FLOW, šetrné pískování a leštění zubů, společně s ULTRAZVUKEM je skvělou volbou ke každé příležitosti po celý rok 2018!

Zavolejte nám ještě dnes na 702 200 007, nebo nám napište na stom.kostelec@seznam.cz a my vám poukaz obratem vystavíme a pošleme. 

Barevný dětský úsměv

Barevný dětský úsměv

I návštěva zubaře může být hra. Dovolte svému dítěti, aby si vybralo plombu v barvě, jaká se mu líbí. Dítě často radostí zapomene na strach ze zubaře a začne se dokonce těšit 😉 Za 550 korun předejdete stresu při další návštěvě. Za ten klid se to určitě vyplatí.

Hollywoodský úsměv

Hollywoodský úsměv

Všichni touží po zářivě bílém úsměvu. I vy! Tak proč si ho nedopřejete? U nás bělíme moderně a šetrně. Za bělení zaplatíte 4 500 Kč místo 5 500 Kč. Stačí málo: objednejte se hned teď přes internet a můžete se těšit na další 10% slevu.

Úsměv jako šperk

Úsměv jako šperk

Plesová sezona se rozjíždí a ta divadelní a koncertní je v plném proudu. Nemáte vhodný doplněk? Partnera vám sice nenajdeme ;-), ale SKYCE®, třpytivý zubní šperk pro vás máme. Rychle, snadno a jen za 600 Kč! Neškodí zubní sklovině, nevadí při zubní hygieně a jeho aplikace i odstranění je snadné.

Úsměv bez mezer

Úsměv bez mezer

Není váš chrup dokonalý a nějaký zub vám chybí? V budoucnu byste mohli mít zbytečné problémy. Vsaďte na kvalitní implantát za 13 000 tisíc Kč,  který bude lepší než váš vlastní zub. Objednejte se ještě dnes a dáme vám jako dárek 10% slevu.